Krzewy owocowe

Ostatnimi czasy zwiększyliśmy ilość dostępnych gatunków krzewów owocowych, aby dostosować się do rosnących wymagań naszych klientów. W ten sposób udało nam się wprowadzić do oferty wiele standardowych gatunków krzewów, ale także nowości dostępne na rynku. Co więcej, przy powiększaniu asortymentu skupiliśmy się przede wszystkim na mrozoodporności i obfitości owocowania. Takie działania spowodowały, że każdy z naszych klientów jest zadowolony z zakupionych u nas krzewów.

Krzewy owocowe w ogrodzie

Krzewy owocowe są świetnym sposobem na uzupełnienie ogrodu o ciekawe gatunki roślin, które nie tylko będą ładnie wyglądać, ale również dawać pyszne i świeże owoce. W końcu nie ma nic lepszego niż owoce zerwane prosto z gałęzi!
Niestety, w przypadku tych roślin, pielęgnacja jest dość pracochłonna, gdyż wielkość i słodkość owoców zależy od wielu czynników:

Światło

Krzewy owocowe potrzebują bardzo dużej ilości słońca. Prawdą jest, że rośliny posadzone w mocno nasłonecznionych miejscach dają znacznie większe owoce.

Gleba

Większość owocowych krzewów potrzebuje luźnej gleby, w której rozprzestrzenianie się korzeni będzie przebiegać bez przeszkód.

Nawożenie

Jeżeli zależy Ci na jak najlepszej jakości owoców, powinieneś zainteresować się specjalnymi nawozami ze zrównoważoną ilością azotu, potasu i fosforu.

Drzewa i krzewy owocowe.

Nasza oferta w zakresie roślin dających owoce jest bardzo szeroka, gdyż oprócz dużej ilości krzewów mamy w naszej ofercie również drzewa owocowe, które idealnie sprawdzą się w przydomowym sadzie.
Asortyment naszej szkółki jest tak duży i zróżnicowany, że trudno jest go opisać. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty? Skontaktuj się lub przyjedź do nas już dziś!

Zapytaj o ofertę hurtową

Szkółka drzew i krzewów Wawrzyniak oferuje sprzedaż hurtową dla przedsiębiorców, centrów ogrodniczych oraz sklepów ogrodniczych.

Oferta hurtowa obejmuje: rośliny iglaste i liściaste, wrzosy i wrzośce, różaneczniki i azalie, formy szczepione roślin iglastych i liściastych, rośliny żywopłotowe, pnącza oraz drzewa alejowe.

Skontaktuj się z nami

Poradnik ogrodniczy

Poradnik ogrodniczy powstał w myślą o tych wszystkich, którzy szukają ale nie mogą znaleźć oraz tych, którzy nie mają gdzie zapytać. Staramy się odpowiadać na najczęściej zadawane pytania w kwestiach pielęgnacji oraz utrzymania ogrodu.

Wiosna w ogrodzie

Wiosenne prace w ogrodzie zaczynamy, gdy słońce zaczyna grzać coraz mocniej. Ogrod wiosną wymaga wiele pracy. W tym roku temperatura jest niemal letnia, można odczuć jakby wiosna została pominięta. Sumienność i staranność przy wykonywaniu prac ogrodowych sprawi, że...

Jaka choinka na Święta?

Rok jak każdy inny, okres świąt objawia się w tematyce choinkowej w podobny sposób. Często odbieram wiadomości poprzez e-mail, messenger, firmowy fb czy telefon z pytaniami w stylu: „Jaką choinkę wybrać ?” „Lepiej ciętą czy w donicy ?” „Świerk czy jodła ?” Chętnie...

Jesienne porządki w ogrodzie

Witam ponownie na stronie Ogrody Wawrzyniak wszystkich zainteresowanych aranżacją terenów zieleni, pięknem ogrodów, urokiem drzew, krzewów i kwiatów. Na początku chciałabym się Państwu przedstawić gdyż telefonicznie i mailowo mam sporo pytań. Jestem absolwentem Szkoły...

Zapraszamy do kontaktu

Szkółka krzewów ozdobnych Wawrzyniak

Kunowo, ul. Kwiatowa 6
63-800 Gostyń

Kontakt telefoniczny

505 233 131 - Zbigniew
503 379 282 - Włodzimierz
695 486 262 - Dorota
692 931 746 - Dorota
65 571 81 04 - numer stacjonarny

Kontakt E-mail

wawrzyniak.zbigniew@yahoo.com

}

Godziny pracy

pn - pt: 8.00 - 18.00

sob: 8.00 - 16.00

 

Ogród Twoich marzeń jest na wyciągnięcie ręki

W ofercie posiadamy drzewa ozdobne oraz krzewy ozdobne. Oferujemy poradę w kwestii doboru roślin oraz ich pielęgnacji.

Ogrodnictwo to nasza wieloletnia pasja, która jest też przy okazji źródłem naszego utrzymania.

Roślinami zajmujemy się od początku, tak więc są nam znane wszelkie niuanse na każdym etapie rozwoju rośliny.

Twój wymarzony ogród już u nas czeka!